Збір макулатури в Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 7,1 Цена договорная
До 5т. 6,7 6,1
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 2,3 2,0

Сбор макулатуры в Киеве Збір макулатури в КіевеНаверное, у кожного з нас вдома є величезна стопка непотрібних старих газет і журналів, які вже давно ніхто не читає. Навіщо ж зберігати всю цю макулатуру в шафках або збирати весь цей паперове сміття в гаражах і комірках? Найефективніше віддати папір в спеціальні пункти прийому, які здійснюють збір макулатури в Києві на взаємовигідних умовах для обох сторін. Таким чином, ви зможете не тільки позбутися від непотрібного мотлоху, але і заробити прийнятну суму грошей в якості додаткового заробітку.

Різноманітна макулатура, прийом якої здійснюється щорічно у всіх районах вашого міста, користується величезною популярністю серед багатьох заводів і фабрик, що спеціалізуються на переробці вторинної сировини. В результаті ви також допомагаєте значно поліпшити екологічну ситуацію в нашій країні, не забруднюючи земельну грунт різних паперовим сміттям, який досить довго розкладається в ґрунті.

Скільки коштує кілограм макулатури?

Скупка макулатури, як правило, здійснюється спеціальними організаціями, які готові заплатити вам гроші за старі непотрібні газети, книги і всілякі рекламні листівки. Однак вартість такої послуги визначається конкретним станом даної макулатури, яка повинна бути повністю очищена від непаперового сміття і акуратно перев'язана мотузками або нитками для зручного транспортування сировини. Так що якщо ви до сих пір не знаєте, де приймають макулатуру, тоді звертайтеся на наш інтернет-ресурс і ознайомтеся із загальними умовами прийому даної продукції і дізнайтеся, скільки коштує кілограм такої сировини.