Здати металобрухт Київ

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Здати металобрухт у Києві — саме за таким запитом багато місцевих жителів шукають організації, які займаються скуповуванням брухту. Якщо у вас є непотрібні металеві конструкції, які тільки захаращують простір, компанія «Metallic» до ваших послуг. У спектр нашої спеціалізації входить не тільки прийом металу, а й демонтаж, навантаження, а також вивезення. Ми розуміємося на  своїй роботі, про це свідчить багаторічна успішна практика.

Здати металобрухт у Києві — ціна

Метал являє собою досить складну хімічну структуру. Його неправильна утилізація може призвести до небезпечної взаємодії сировини з навколишнім середовищем. Тому до даного питання потрібно підійти з максимальною відповідальністю. Прийом цієї вторсировини в Києві здійснюється багатьма організаціями. Залишився після переобладнання або ремонту метал нерідко стає проблемою для багатьох підприємців і приватних осіб. Тоді як він без діла лежить мертвим вантажем на території, за нього можна виручити непогані кошти.

Київ сьогодні займає одне з провідних місць в Україні з перероблення металу. Це дуже велике місто, в якому безліч фірм спеціалізуються на прийомі металу. Серед них і наша компанія. На відміну від своїх конкурентів, ми робимо процес позбавлення від непотребу максимально вигідним.

Багато непотрібних металевих виробів цілком придатні для вторинної експлуатації. Пошкоджені металоконструкції, прогнилі і заіржавілі труби, нефункціонуюче обладнання, розбиті автомобілі — часто все це потрапляє на звалище і лежить там роками, просто займаючи територію. Але ні завжди, навіть при великому бажанні, виходить успішно здати брухт, оскільки при неграмотному підході вивезення мотлоху може обійтися тільки в мінус.

Наша компанія вже багато років веде успішну діяльність на ринку металобрухту. Наші працівники беруться за демонтаж конструкцій будь-якого рівня складності. Ми завжди пропонуємо максимально вигідні умови співпраці. На сьогодні ми напрацювали чималу базу клієнтів, і завдяки власному технічному оснащенню можемо запропонувати цілий комплекс якісних послуг.

Хочете здати метал з вивезенням? Не питання. Ми з радістю надамо допомогу в проблемі утилізації старих металоконструкцій. З нами кожен клієнт в будь-якому випадку отримає тільки вигоду. Послуги навантаження і вивезення позбавлять вас від необхідності шукати спеціальну техніку і вантажників. При цьому вам потрібно буде оплатити роботу всіх залучених людей, на що навряд чи вистачить вторгованих за брухт коштів. Ми стежимо за екологічною ситуацією у світі і докладаємо всіх зусиль для того, щоб зі свого боку запобігти всім негативним наслідкам.

Нами ретельно виконується сортування брухту перед тим, як він відправиться на вторинну перероблення. Ми приймаємо такі види сировини:

 • чорний металолом;
 • брухт кольорових металів;
 • алюміній;
 • цинк;
 • мідь;
 • латунь;
 • нержавіюча сталь;
 • акумуляторні батареї.


Це не весь перелік вторсировини, яку ми закуповуємо. Всі питання щодо виду та обсягу брухту вирішуються безпосередньо в ході роботи.

 

Здати металобрухт Київ - компанія Metallic

 

Схема співпраці з нами виглядає наступним чином:

 1. Ви залишаєте заявку або телефонуєте менеджерам безпосередньо. На даному етапі ви зможете поставити всі запитання і отримати консультацію щодо відповідних для вас послуг.
 2. Ми погоджуємо з вами замовлення і призначаємо відповідний час для виїзду бригади наших співробітників.
 3. Виїзд на локацію. Наші фахівці приїжджають на вказану адресу і виконують всі роботи з демонтажу (якщо потрібно) і навантаження.
 4. Оцінка і розрахунок.


Ми регулярно обслуговуємо десятки постійних клієнтів і співпрацюємо з багатьма великими металопереробними підприємствами. Наша співпраця в будь-якому випадку принесе тільки користь обом сторонам. Наша компанія завжди працює в інтересах клієнтів, тому ви можете не сумніватися в якості послуг, що надаються.

Скільки коштує здати металобрухт у Києві?


Якщо говорити про ціну металевого брухту, потрібно розуміти, що вартість встановлюється виходячи з ряду певних факторів:

 • вага;
 • тип металу;
 • відстань до локації.

Варто зазначити, що на ціноутворення впливає ще попит і сезонність. Велику роль відіграє і якість самого металу: наявність домішок, забруднень і елементів, які неможливо відокремити від поверхні. Вигідніше, безумовно, буде здавати металобрухт у великих обсягах, тоді і можлива вартість буде вище.

Компанія «Metallic» готова прийняти брухт металів за однією з найвищих цін на ринку. Завдяки нашій організації здати металом у Києві за вигідною ціною цілком реально, тому до нас щодня звертаються десятки клієнтів.

Ми стежимо за факторами ціноутворення і встановлюємо конкурентні ціни на продукцію, з урахуванням поточної економічної ситуації в країні і світі.

Чим корисна компанія «Metallic»?


Дуже часто самостійний демонтаж і вивезення габаритних конструкцій з металу затягується на невизначений термін. Негативні наслідки також виникають при зверненні до непрофесіоналів. Наша компанія завжди підходить до кожної справи відповідально і серйозно. У нашому штаті працюють тільки фахівці з багаторічним стажем. Ми щодня стикаємося з різними конструкціями і механізмами, що містять метал. Саме це і дає нам роботу. Ми щодня демонтуємо і вивозимо тонни виробів з металу, роблячи тим самим нашу планету трохи чистішою. Нашу компанію клієнти вибирають з таких причин:

 • величезний стаж роботи;
 • кваліфіковані працівники;
 • конкурентоспроможні ціни;
 • якісний сервіс;
 • нова техніка;
 • чесна оцінка.


Завдяки нам двори, гаражі та звалища стають чистішими. За непотрібне сміття наші клієнти ще й отримують непогану грошову компенсацію. Наші фахівці легко і точно визначать вид металу, виконають чесну оцінку, підберуть відповідний транспорт і оперативно вивезуть непотрібні вироби із зазначених територій. Ми завжди гарантуємо ефективне і швидке вирішення завдань з утилізації непридатного металу.