Скуповування б/у заліза в Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 3,5 3,2
До 5т. 3,0 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Вас цікавить скуповування б/у заліза в Києві? Ви звернулися туди, куди потрібно. Наша компанія готова запропонувати вам найпривабливіші умови співпраці. Пропоновані компанією «Metallic» ціни на прийом вторинної сировини є неймовірно вигідними для кожного пересічного громадянина. Для уточнення актуальних розцінок на металевий брухт ви завжди можете зателефонувати нашим компетентним консультантам за вказаними в розділі «Контакти» телефонними номерами.

Скуповування б/у заліза в Києві - Metallic

Скупка заліза - це наше ремесло!


Відоме столичне підприємство «Metallic» спеціалізується на такій діяльності як скуповування заліза за ціною вигідною для клієнтів вже кілька років. За час нашої продуктивної діяльності ми стали партнерами з великою кількістю вітчизняних виробничих, промислових і будівельних майданчиків, в процесі діяльності яких залишаються непотрібні металовироби. Ми ж приймаємо їх і сприяємо їх подальшій утилізації.

Здійснюваний нашою компанією прийом заліза, ціна якого на сьогодні є досить високою, є відмінною можливістю отримати додатковий заробіток для безлічі жителів української столиці. Як відомо, ситуації можуть бути різні: наприклад, досить часто після проведення тих чи інших демонтажних або ремонтних робіт серед непотрібного будмусора залишаються шматки всілякого заліза, ціна за кілограм якого сьогодні не може не радувати. Наш пункт, що здійснює прийом заліза, ціна за кг якого зараз трохи підвищилася, завжди радий новим клієнтам з усієї Київської області.