Здати металеві труби на металобрухт у Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Компанія «Metallic» пропонує юридичним і фізичним особам здати металеві труби на металобрухт у Києві. Послуга міститm оцінку, сортування, демонтаж і вивезення брухту з цеху. Ціна залежить від стану конструкції, її маси і класифікації металу - чорного або кольорового. Наші співробітники оперативно оглянуть брухт, і озвучать розмір винагороди. Працює досвідчена команда такелажників і є робочий автопарк. Подробиці співпраці та прайс можна дізнатися телефоном. Контакти і графік прийому дзвінків клієнти знайдуть на вебсайті фірми.

Демонтаж і утилізація металоконструкцій

Здати металеві труби на металобрухт у Києві - Metallic

Куди здати металеву трубу? Це питання виникає практично на кожному виробництві. Багато конструкцій через зношеність можуть нести серйозну небезпеку для робочого персоналу і діючих верстатів. Тому потрібна оперативна заміна. Демонтаж найкраще довірити професіоналам. На це є ряд причин:

  • Самостійні роботи можуть призвести до порушення техніки безпеки і травм;
  • Несуть в собі хімічну небезпеку особливо, якщо мова йде про специфічну промисловість. Всередині можуть бути токсичні відходи, які при необережному розпилі призведуть до небезпечних витоків;
  • Відсутність необхідної техніки. Подібні операції проводяться спеціальним обладнанням. Тим більше якщо металоконструкція має велику масу, її дуже складно прибрати з місця і перемістити.


Фахівці оцінять масштаби будівель. Використовуйте спеціальний різальний інструмент, щоб обережно зробити відрізки довжиною до метра. Після чого брухт буде завантажений навантажувачем в кузов машини. Бажано укладати договір про співпрацю з фірмою, яка володіє власним транспортом. Всю масу приводять на спеціальний майданчик, де проводиться оцінка, сортування і зважування. Потім замовник отримує готівку і необхідний пакет документів, що підтверджує законність операції.

Саме промисловий металолом найбільш цінний через товстий матеріал. Він оцінюється дорого, тому в інтересах підприємців або приватних осіб від нього позбавлятися за допомогою пунктів прийому вторсировини. Конструкції переробляються, щоб потім повторно застосовуватися в будь-якій промисловості. Найчастіше з них роблять заливні палі, різні огорожі або невеликі будівельні споруди, також вони активно застосовуються як перекриття.

Чим довше тягнете зі здачею старого брухту, тим він більше знецінюється. На кінцеву суму впливає його стан, тобто наявність проржавілих місць і корозійного нальоту, які значно витончують матеріал. До того ж зберігати великі конструкції небезпечно. Вони в будь-який момент можуть впасти, дати течу і так далі, що призведе до втрат на виробництві, а також травм у персоналу.

Київський пункт прийому вторсировини

Київське підприємство «Metallic» займається прийомом металу. Ведемо активну співпрацю з великими організаціями, також приймаємо невеликі партії на вагу. Щоб провести роботи та вивезення, необхідно зв'язатися з нашим співробітником у телефонному режимі. Уточнюються всі деталі, і на об'єкт виїжджає команда робітників. Вони виконують технічні роботи, проводять оперативне автоматичне навантаження і повертаються на оглядовий майданчик, де буде проведено повний розрахунок.