Ціна металобрухту в Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 3,5 3,2
До 5т. 3,0 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Сьогодні дуже багато хто намагається заробити на переробці вторинної сировини. Зокрема здавати металобрухт в спеціалізовані пункти прийому стало вигідною справою, бо оплата в багатьох підприємствах досить висока. Яка ціна металобрухту в Києві можна дізнатися на сайті компанії Metallic, де можна ознайомитися також з усім переліком, що надаються.

Прийом металобрухту в Києві: перевага і різновиди

З економічної точки зору збирання і переробка відхідних матеріалів дуже вигідна. Адже в цьому випадку підприємству не потрібно витрачати величезну кількість води і електроенергії, які потрібні для отримання і виплавки нового металу. Крім того, вихлопи і забруднення, які можуть спускатися в воду і землю знижуються до мінімуму. Все більше людей розуміють, що саме збірка, сортування і подальше перетоплення дозволить не тільки зберегти екологію, а й забезпечить досить високий дохід. Адже сьогодні ціна на прийом металобрухту в Києві істотно підросла, особливо, якщо говорити про кольорові метали та брухті з високими якісними характеристиками. Останнє багато в чому впливає на вартість брухту. Фактори, що впливають на ціноутворення:

 • категорія і вид;
 • габарити обладнання або предмета;
 • наявність або відсутність додаткових домішок, в якій кількості.

Класифікація брухту може складатися за змістом вуглецю:

 1. сталевий;
 2. чавунний.

За наявністю легувальних елементів поділяють на: вуглецеві і легувальні. Металобрухт буває у вигляді: окремих шматків різного розміру, стружки (брикетованої і пресованої), окалини, шматків дроту або труб, дрібної крихти.

Лом буває досить різноманітним:

 • металеві предмети, які вийшли з ладу і не працюють;
 • окремі запчастини техніки (автомобіля, літака, корабля, поїзда і так далі);
 • металеві каркаси або залізничні рейки;
 • арматура;
 • кабелі;
 • сітки і різні пружини;
 • перила;
 • труби, баки всіх розмірів, а також каністри.

Перед здачею краще очистити виріб від забруднень і непотрібних домішок, що дозволить підняти вартість здається продукції.

Ціна металобрухту в Києві - компанія Metallic

Як працюють пункти прийому в Києві і області

Процес складання чермета виглядає наступним чином:

 1. Співробітник оцінює стан продукції, оскільки часто люди намагаються здати брухт, який не підлягає переробленню, занадто забруднений (домішки) або ж зовсім заборонений до здачі (каналізаційний люк, газовий балон, пам'ятники архітектури). Якщо немає можливості видалити чужорідні домішки, то грошова компенсація може знизитися;
 2. На етапі зважування проводиться навантаження на великі стаціонарні ваги. Якщо обсяги чермета чималі, то може використовуватися спеціальний майданчик металлопріемніка, куди заїжджає вся машина з вантажем;
 3. Розрахунок проводиться на підставі загальної ваги, стану вантажу, присутності або відсутності сторонніх об'єктів і домішок.

Після всіх маніпуляцій пункт прийому продовжує займатися таким:

 • пресуванням чермета;
 • зберіганням;
 • збутом сировини.

Сьогодні кожна організація бореться за свого клієнта, а тому крім прийому брухту, надає ряд додаткових послуг, які суттєво полегшують життя багатьом клієнтам. Зокрема організація може взяти на себе демонтаж і вивіз металобрухту. Це дуже вигідно, коли потрібно порізати або ж зняти великогабаритні вироби, розібрати обладнання або ж металеву конструкцію. Слід враховувати, що за це може стягуватися відсоток.

Пункти прийому, які дотримуються законів і правил, не приймуть такі вироби:

 1. зброю і боєприпаси;
 2. газові балони;
 3. рейки;
 4. елементи міської огорожі і каналізаційні люки;
 5. фрагменти пам'ятників і так далі.

Ціна металобрухту в Києві

При здачі брухту оцінювачі обов'язково вивчають склад, так як вартість кольорових металів істотно відрізняється від звичайних сталевих або чавунних виробів. Сьогодні ціна металобрухту в Києві за 1 кг коливається в межах 7-7,8 грн. А ось вартість кольорового брухту - від 45 грн. за один кілограм.

Перш ніж йти в пункт прийому, слід ознайомитися з актуальним прайсом, переліком послуг, що надаються, а також вимог і правил. Для того, щоб отримати за що здається матеріал максимальну грошову компенсацію, він повинен відповідати таким вимогам: мати допустимий рівень радіації, бути очищеним від домішок і матеріалів, здатних нашкодити здоров'ю людини.

Компанія Metallic надає послуги з прийому чермета і кольорових металів на вельми вигідних умовах. Співробітники зможуть прибути на потрібну адресу, демонтувати і транспортувати здаються металеві відходи в зручний для клієнта час. Ціна металобрухту в Києві сьогодні досить висока. З розцінками на послуги, що надаються можна ознайомитися на сайті або ж уточнити всі ваші запитання за контактними телефонами.