Ціна металобрухту в Україні 2021

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Металобрухт - це відхідні матеріали, які можна піддавати вторинній обробці, сприяючи збереженню окремих корисних копалин. З економічного боку це досить вигідно. Ціна металобрухту в Україні 2021 року вказана на сайті компанії Metallic. На сторінках вебпорталу зазначений повний список, що надаються і їх вартість.

Різновиди і плюси застосування брухту

Фахівці вважають, що здача і переробка металевих відходів має свої переваги. По-перше, істотно економляться витрати на електроенергію, а також воду, яка у великому обсязі витрачається на виробництві під час виготовлення нових металів. По-друге, це дозволяє піклуватися про навколишнє середовище, бо в повітря, воду і землю не викидаються шкідливі відходи і частки, негативно впливають на здоров'я людини і стан екосистеми. По-третє, не так активно витрачається первинну сировину, що видобувається з надр Землі.

Перш ніж дізнаватися, яка ціна металобрухту в Україні, слід визначитися з видом металу, який планується здавати в пункти прийому. Річ у тому, що такі організації практикують закупівлю наступних видів:

 • Чорний метал. До категорії залізного брухту відносять відходи, які містять сталь. Це може бути стружка, побутові вироби, що втратили свою працездатність. Чавунний — плити, частини труб і окремі чавунні вироби. Дуже часто підприємства здають чавунну стружку, яка з'являється в результаті робочих процесів. Нержавіючий лом у вигляді сталевих відходів з нікелем до 10%. Ціна чорного металобрухту в Україні залежить від чого здаються обсягів і коливається в межах 7-7,8 грн за кг.
 • Кольоровий. Це можуть бути такі метали, як алюміній, мідь, магній, титан, свинець, рідкоземельні метали. Такі елементи знаходяться в різних проводах, кабелях, трансформаторах, акумуляторних батареях, а також з'являються в результаті виробництва електронної промисловості. Ціна металобрухту в Україні залежить від його виду, і починається від 43 грн за кілограм. У пункт прийому можна здавати такий цветмет у вигляді стружки, кускового лома, порошку, а також дротом, пластинами і дрібною крихтою.
 • Дорогоцінні метали. Золото, срібло, платина. Лом може бути у вигляді зламаних прикрас, бути елементами каталізаторів електродеталей.

Ціна металобрухту в Україні - компанія Metallic

Класи і категорії

Чермет ділиться на наступні види брухту:

 1. побутової. Сюди відносять пристроїв удома і в побуті, але вийшли з ладу: елементи або деталі холодильника, пилотяга, пральної машини або ж праски;
 2. амортизаційний. Здати можна цілий автомобіль або ж будівельну конструкцію, навіть паротяг, який списаний;
 3. військовий. Це обладнання, військові машини, у яких закінчився термін експлуатації;
 4. легкий складається з елементів з невеликою масою;
 5. габаритний. Великовагові і габаритні (бульдозер або ж печі для плавки стали і так далі);
 6. складний. Складаються з декількох видів чермета або драгмета;
 7. кусковий. Представлений окремими шматками довільної форми і габаритів;
 8. пакетований. Найдрібніші відходи вторсировини, які для зручності пресують і зберігають у спеціальних пакетах. Надалі їх легко переправити на переплавку;
 9. добірний - шлюб металургійної продукції.

Ціна на металобрухт сьогодні в Україні

Вартість може формуватися від того обсягу, який планується здати в пункти прийому. Наприклад, до 5 тонн ваги вона буває однієї, а зі збільшенням обсягу ціна металобрухту в Україні за 1 кг підвищується. На ціноутворення впливають також додаткові фактори:

 • якість здається продукції;
 • вид;
 • процентне співвідношення цветмета в сплаві і так далі;
 • використання послуги різання;
 • демонтаж і навантаження брухту;
 • розмір і його товщина;
 • однорідність, ступінь пошкодження і засміченість продукції.

Після того як знайдений пункт прийому, де ціна 1 кг металобрухту в Україні найбільш вигідна і прийнятна, можна приступати до підготовки і транспортування продукції. Для цього необхідно порізати особливо габаритні вироби, а також організувати відповідний транспорт для перевезення брухту. Самостійно здійснювати весь цей процес досить проблематично, а тому найкраще звернутися до професіоналів. Окремі приймальники виїжджають, готують і транспортують лом самостійно, але в цьому випадку оптимально дивитися їх віддаленість і цінову політику, яка може відрізнятися від інших організацій.

Якщо звернутися в компанію Metallic (Київ та область), то можна розраховувати на вигідну співпрацю з людьми, що знають свою справу. Для зв'язку з менеджерами можна використовувати телефони, які вказані на сайті, там же можна ознайомитися з усією інформацією про роботу компанії. Ціна металобрухту в Україні сьогодні змінюється в залежності від багатьох факторів, а значить, краще за все уточнити цю інформацію, умови оплати і транспортування, завчасно.