Ціна на макулатуру за кг

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 4,6 3,2
До 5т. 4 - 4,5 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Багато європейських країн вже давно налагодили процес переробки вторинної сировини, завдяки якому не тільки поліпшується екологічна ситуація в деяких промислових містах, але також спостерігається активний розвиток багатьох виробничих напрямків. Ціна на макулатуру за кг, як правило, безпосередньо залежить від кількості та якості принесеного паперу. Наприклад, деякі організації диктують власні умови співпраці, головними з яких є повна відсутність небажаного сміття.

На сьогоднішній день здати макулатуру, ціна якої вас повністю влаштує, можна в будь-якому районі вашого міста, де розташовані спеціалізовані пункти прийому даної сировини. Завдяки активному розвитку такого виробництва більшість клієнтів, які приносять непотрібні паперові вироби, можуть з легкістю заробити непогані гроші за кілька кілограмів чистої макулатури.

Макулатура: вартість матеріалу у компанії Metallic

Всі, хто бажає продати паперове сміття, а також позбутися від непотрібних старих газет, можуть відкрити для себе абсолютно нове джерело доходу. Причому конкретний грошовий прибуток залежить від кількості принесеного паперу. Наприклад, картонні вироби цінуються дещо вище, ніж звичайні газети. Конкретна ціна макулатури за кг вказана на нашій інтернет сторінці, де кожен може ознайомитися з умовами співпраці.

Макулатура, ціна за кг якої вас повністю влаштує, приймається нашими пунктами протягом усього року. Отримане паперове сміття відправляється на відповідні підприємства для подальшої переробки. Уточнити ту чи іншу інформацію щодо вартості даної продукції ви завжди можете, написавши нам за вказаною адресою електронної пошти.