Ціна на мідь

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 7,1 Цена договорная
До 5т. 6,7 6,1
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 2,3 2,0

Мідь - це пластичний і затребуваний метал, який використовують в різних сферах виробництва для створення сплавів. Але його видобуток і виготовлення дорогі, а також негативно впливають на екологічний стан навколишнього середовища, а тому раціональніше створювати нові вироби шляхом вторинної переробки. У пунктах прийому металобрухту ціна на мідь досить висока, але може залежати від якості і чистоти брухту. Ознайомитися з розцінками і уточнити умови прийому цього металу можна на сайті компанії Metallic.

Плюси здачі кольорових металів та їх види

До переваг здачі міді відносять такі моменти, як:

 1. очищення навколишнього середовища, збереження екології (розбирається сміття, розбираються занедбані об'єкти, техніка);
 2. можливість швидко і з прибутком позбутися старого обладнання;
 3. люди можуть непогано заробляти на зборі непотрібного мотлоху, сортуючи і розбираючи звалища, адже ціна на мідь висока.

Виділяють такі різновиди брухту:

 • шинний;
 • дроти;
 • блискучий;
 • кабельний;
 • електротехнічний;
 • у вигляді стружки або цілого шматка.

Де можна знайти цветмет?

З огляду на, що ціна на мідь висока, люди намагаються знайти місця, де вона міститься. До таких відносять:

 • побутові прилади. Як правило, старі пральні машинки, холодильники і мікрохвильовки містять досить велику кількість це цветмета. Якщо порівнювати лампові і сучасні телевізори, то в першому випадку можна зібрати 1,5 кг міді, а в другому - всього 0,5 кг. Цей метал також є в кондиціонерах, бойлерах, радіоприймачах;
 • електрика. Часто розбирають старі трансформаторні станції, електропроводку, електродвигуни, радіодеталі;
 • промислові вироби і техніка. Різне обладнання та верстати, де є трансформаторна обмотка, а також стартери і реле;
 • будівництво. Окремі елементи системи каналізації, замкові системи;
 • транспорт. Кольоровий метал міститься в вузлах і деталях механізмів багатьох машин;
 • авіаційний і суднобудівний лом;
 • кухонне начиння;
 • истецтво. Статуетки, прикраси, пам'ятники, музичні інструменти.

Особливості здачі кольорового металу

Слід зазначити, що ціна на мідь (лом) може збільшитися, якщо попередньо його підготувати. Що для цього необхідно? Насамперед слід видалити все сміття і забруднення. Буде потрібно відокремити від металу елементи зі скла, пластику, дерева, очистити бруд і масло, якщо є. Після цього бажано розсортувати вироби з вигляду і типу, а також розміром і вагою. Це полегшить проведення оцінки та подальшу утилізацію металобрухту.

Правила пунктів прийому

На тлі того, що кольорові метали дорого оплачуються, багато людей постійно знаходяться в його пошуках, щоб підзаробити. Щоб не було спокуси у складальників красти огорожі, пам'ятники та інші вироби, створені спеціальні умови, що обмежують подібні дії. Тому здати металобрухт можна тільки при наявності паспорта, а також документів, що підтверджують право власності на що здаються вироби або лом. Багато підприємств, які позбавляються від техніки і обладнання, надають акти списання цього майна.

Ціна на мідь - Київ

Потрібно враховувати, що вартість здачі кольорового металу може варіюватися. Тому потрібно проаналізувати ринок і вибрати найбільш прийнятний для себе варіант. Найвища ціна на мідь дається за чистий метал без будь-яких домішок - 80-120 грн / кг. Якщо ж це сплав, то цифра падає до 60-80 грн. В середньому в більшості пунктів ціна міді за кг не сильно відрізняється один від одного, якщо вони відносяться до однієї категорії і типу. На сайті компанії Metallic можна уточнити всі розцінки на прийом як чорного, так і кольорового металу.