Кольоровий металобрухт - Здати в Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 7,1 Цена договорная
До 5т. 6,7 6,1
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 2,3 2,0

Кольоровий брухт досить затребуваний і високооплачуваний. Його активно беруть пункти прийому, надаючи своїм клієнтам вигідні умови по співробітництву. Компанія Metallic приймає кольоровий брухт за високими цінами в Києві та області https://metallic.com.ua/usluga-priem-tsvetnogo-metalloloma-7.

Кольоровий металобрухт: різновиди та категорії

Велика кількість металобрухту забруднює навколишнє середовище. Для зниження кількості звалищ, а також зменшення виснаження земельних копалин люди намагаються відправляти все металлосодержащие вироби на вторинну переробку. Цветмет можна ділити по:

 • походженням. Сюди відносять різні відходи, що з'являються на промисловості, некондицию і шлюб;
 • хімічним складом. У лабораторних умовах визначається якість і приналежність сплаву, який надано. Найбільш цінним є продукт з мінімальною кількістю домішок;
 • фізичними параметрами. Розподіл проводиться на кілька класів: лом і кускові відходи (А), стружка, маленькі шматки (Б), порошкоподібні відходи (В), інше вторсировину (Г).

Виходячи з якості, зростає і ціна на кольоровий брухт. Грають роль багато характеристик, що визначають дорожнечу продукції: однорідність, наявність або відсутність домішок з інших металів, забрудненість, хімічні і фізичні складові, походження і безпеку. Останній показник не менш важливий, так як деякі недобросовісні клієнти можуть здати металобрухт з високим радіаційним і хімічним забрудненням. Крім того, важливо враховувати і такий момент, як вибухонебезпечність здається вироби.

Розрізняють легкий, важкий, тугоплавкий, рідкісний, а також радіоактивний кольоровий метал.

Подібні сплави дуже часто використовуються в багатьох галузях промисловості, будівельній сфері і так далі.

Ціна на кольоровий брухт в Україні

Що стосується вартості, то вона буває різною. Остаточна ціна кольорового брухту залежить від багатьох факторів, в тому числі і від:

 • розмірів і видів (стружка, великі чи маленькі шматки);
 • обсяг, що здається продукції. Вартість виросте, якщо клієнт привезе велику партію металобрухту, а не по одному кілограму;
 • чистота металу без інших домішок;
 • забрудненість у вигляді пластикових, скляних, паперових або гумових елементів;
 • необхідність демонтажу, різання, а також сортування. Якщо буде потрібно робота співробітників компанії у вирішенні цих питань, то підсумкова ціна може бути дещо знижена, в рахунок оплати наданих послуг;
 • доставка в пункт прийому. Вигідніше, якщо клієнт самостійно транспортує металобрухт в потрібне місце.

Ціни на кольоровий брухт в Києві сьогодні досить різні, але завжди можна знайти найбільш вигідний для себе варіант. Чим більше обсяг здається партії, тим простіше знайти вигідні умови для себе. Головне, мати при собі документи, що засвідчують особу, а також право володіння продукцією, яку планується здати.

Прийом кольорового брухту в Києві в Metallic

Якщо ви до цих пір не визначилися з компанією, якій плануєте продати свій металобрухт, тоді ознайомтесь з умовами в компанії Metallic. Перевагою співпраці є:

 1. вигідні розцінки;
 2. можливість здавати будь-який обсяг і вага (від одного кілограма і до великих партій);
 3. Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 4. надання послуг різання, демонтажу та транспортування;
 5. робота як з окремими приватними особами, так і з заводами, підприємствами.

Для уточнення всієї необхідної інформації щодо роботи компанії, а також попередньої оцінки здається продукції можна використовувати контактні телефони, які вказані на сайті.