Продаж кольорового металу - здати кольоровий метал в Києві

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

У пункт прийому компанії Metallic фізичні та юридичні особи можуть принести кольоровий метал. Здати кольоровий метал в Києві максимально вигідно саме у нас, оскільки ми пропонуємо високі ціни за металоконструкції. Працюємо на абсолютно легальних умовах, підтверджуємо угоду документально, тому у вас буде звітність, якщо вам необхідно утилізувати застарілі конструкції і устаткування на підприємстві.

Ми пропонуємо кольоровий метал, ціна за кг варіюється від стану брухту і додаткових послуг. Це може бути демонтаж старих металоконструкцій і їх транспортування на об'єкт. Наші фахівці самостійно проведуть сортування металу і озвучать суму винагороди.

Від чого залежить ціна кольорового металу?

Кольоровий метал коштує дорожче, ніж чорний. Котирування на нього завжди вище, але це не означає, що варто довго тримати його у себе, щоб він покривався іржею. Здавати металобрухт до пункту прийому дуже вигідно. По-перше, ви звільняєте місце на балконі, в коморі, рятуєтеся від старих і можливо небезпечних конструкцій і устаткування на підприємствах. По-друге, ви отримуєте винагороду за те, що здаєте непотріб. По-третє, це послужить благої мети — адже ви зберігаєте природні ресурси, бо більшість конструкцій можна повторно переробляти.

Ціни на кольоровий метал постійно змінюються, але не надто кардинально, тому не варто чекати різкого підвищення вартості. І здавати вчасно, щоб металева поверхня не покрилася іржею, інакше ви можете отримати самий мізер.

Кольоровий метал - здати кольоровий метал у Києві - компанія Metallic

Здати кольоровий метал в Києві — компанія Metallic

Отже, чому змінюється ціна на кольоровий метал і які чинники на цій впливають:

  • Котирування на світових ринках. Від цього залежить приблизний прайс на прийом брухту. На жаль, на цей фактор компанії вплинути ніяк не можуть;
  • Стан металобрухту. Якщо кольоровий метал покритий іржею, то ви трохи виграєте, якщо його здасте. Тому не затягуйте і відносите до пункту прийому все застарілі конструкції;
  • Кількість домішок. Фахівці нашої компанії оглянуть лом і винесуть свій вердикт. Чим менше сторонніх додатків, тим краще для вас. Ви зможете максимально дорого здати конструкції і отримати гарну винагороду.

Також на кінцеву вартість за один кілограм металу впливає його тип. Є багато видів кольорового металу і кожен цінний по-своєму. Тому назвати точні котирування вам не можуть без попереднього оглядів брухту. Але ви можете запитати актуальні прайси, якщо зателефонуйте в нашу компанію. Менеджери проконсультують вас, які типи металу і скільки коштують.

Але стан — це один з найважливіших чинників. Воно повинно відповідати ГОСТу, щоб мати цінність. Кількість домішок може негативно вплинути на розмір грошової винагороди. Але тут все також залежить від типів домішок і їх кількості, тому не турбуйтеся заздалегідь, а проконсультуйтеся з нашими експертами. Вам розкажуть, що і скільки коштує і чому саме така ціна на той чи інший металобрухт.

Також на суму впливають і додаткові послуги. Якщо у вас кольоровий метал у великій кількості і його необхідно вивезти з вашого підприємства в наш пункт прийому, то нам є що вам запропонувати. У компанії Metallic є свій великий автопарк. Досвідчені такелажники зможуть швидко і безпечно занурити конструкції. Вам не потрібно самостійно вибирати транспорт, зв'язуватися з фірмами-посередниками, щоб відвезти велику партію брухту з вашого об'єкта.

Якщо ви хочете здати кольоровий метал, але попередньо необхідно демонтувати конструкції, то наша компанія і тут може запропонувати вам додаткову послугу — демонтаж. У бригаді працюють досвідчені співробітники, які зможуть обережно демонтувати всі конструкції, а головне безпечно для всіх співробітників вашої фірми. Часто підприємствам доводиться наймати сторонніх підрядників для цієї справи, але ми можемо зробити цю роботу для вас і за найкращою ціною. З нами максимально вигідно співпрацювати, тому, що ми пропонуємо широкий спектр послуг, а також самостійно проводимо сортування металу.

Як здати кольоровий метал в Києві?

Компанія Metallic приймає металобрухт в Києві і області. На нашому сайті є адреси пунктів прийому, куди ви можете звернутися і привезти конструкції для оцінки та отримання винагороди. Подробиці про актуальність цін і інших технічних питань ви можете отримати за контактними номерами телефонів, зазначених в спеціальному розділі на сайті.