Перероблення ПЕТ в Україні

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Сьогодні в Україні стало набагато більш активно розвиватися виробництво на основі вторинних матеріалів, так виробляються багато побутових товарів і виробів. Більшість організацій, що займаються такою діяльністю як вторинне перероблення ПЕТ в Україні, щодня приймають величезні обсяги такої вторсировини по всій нашій країні. Чимало таких пунктів сконцентровано і в Київській області. Одним з найбільш важливих центрів з перероблення та збору даної тари є відома вітчизняна компанія «Metallic». Переконатися в цьому ви можете, відвідавши обговорюючий такі питання, як перероблення ПЕТ пляшок форум в мережі інтернет.

В основному з переробленої пластикової тари виробничі підприємства виготовляють нову тару для всіляких напоїв, будівельних матеріалів і побутових виробів. Завдяки цьому переробна діяльність має настільки велике значення сьогодні.

Вторинне перероблення ПЕТ тари - основа майбутнього виробничого циклу

Ні для кого не секрет, що пластик дуже довго розкладається в ґрунті, значно забруднюючи його шкідливими елементами, які несприятливо відбиваються на людському здоров'ї. Тому здача такої продукції для подальшої утилізації є дуже далекоглядним і обдуманим кроком з боку кожного України.

Технологія перероблення ПЕТ пляшок, якої дотримується наше підприємство, повністю відповідає сучасним загальноєвропейським нормам і вимогам. Саме тому такі відповідальні завдання як перероблення ПЕТ пляшок Україна все частіше довіряє саме нашій переробній компанії.