Вивезти металобрухт у Києві та області

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 3,5 3,2
До 5т. 3,0 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

На багатьох великих і малих підприємствах нашої країни досить часто накопичуються чималі обсяги брухту металів, що сприяють утрудненню робочого процесу. Отже, від нього потрібно позбуватися, і в цьому вам допоможе компанія «Metallic». Ми можемо вивезти металобрухт у зручний для вас час і на своєму транспорті. Ця процедура повинна бути виконана оперативно і без шкоди замовнику. Тільки так заведено працювати в нашій фірмі.

Найчастіше після ремонтних або будівельних робіт з'являється необхідність в очищенні території. Ви можете довго і клопітко займатися цим самостійно, а можете звернутися до наших фахівців. Дослідна бригада здійснить збір і вивезення металобрухту не тільки зі складу великого підприємства, але і з вашої дачної ділянки, гаража або території, яку ви вирішили забудувати заміським котеджем з басейном.

Вивезти металобрухт у Києві та області - Metallic

Переваги співпраці з нами


Серед головних плюсів співпраці з нашою компанією слід виділити наступне:

  • наявність власного транспорту з різною вантажністю, що дозволяє знизити вартість наших послуг;
  • найвигідніші ціни, щоб вивезти металобрухт з потрібної території;
  • присутність усіх документів, що дозволяють подібного роду перевезення;
  • можливість обговорення індивідуальних умов щодо часу та обсягів брухту;
  • досвідчений, витривалий і кваліфікований персонал;
  • високий рівень сервісу;
  • різні форми розрахунку.

Сучасний ритм життя мало кому дає шанс самостійно зайнятися всіма нагальними питаннями, особливо вивезенням сміття або брухту металів. Ми це прекрасно розуміємо і готові до здійснення прийому будь-яких видів і обсягів металів на місці. А це означає, що ви можете здати зайвий мотлох, не виходячи з дому, офісу або дачі. Ви можете не тільки позбутися безладу, звільнити простір, але й отримати непоганий дохід.

Якщо вам необхідно позбутися побутового або промислового обладнання та його деталей, ми без проблем організуємо все самостійно. З нами ви зможете недорого вивезти металобрухт у зручний час і без зайвих зусиль. Компанія «Metallic» надає послуги як юридичним, так і фізичним особам. Якщо вас зацікавить довгострокове співробітництво з нами, на цей рахунок у нас передбачено укладення договору, виконання пунктів якого суворо дотримується. Переконатися в нашому професіоналізмі ви можете прямо сьогодні, просто зателефонуйте нам за вказаними телефонами і обговорите умови співпраці з нашими компетентними менеджерами.