Вивезення металолому - Київ

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 3,5 3,2
До 5т. 3,0 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Як відомо, вивезення брухту в Києві - це неймовірно популярний сервіс, на наданні якого спеціалізується відома столична фірма «Metallic». Наша організація завжди пропонує жителям Київської області найбільш привабливі умови вивезення металолому з дому в Києві, адже у нас є власний вантажний автотранспорт і штат досвідчених водіїв і вантажників, які звикли виконувати свою роботу швидко, акуратно і якісно!

Вивезення металолому в Києві - Metallic

Скупка металолому з вивезенням - це наша спеціалізація!


Користуючись сучасним сервісом від української компанії «Metallic, жителі столиці мають можливість в найкоротші терміни позбутися різноманітного металевого брухту. Наприклад, цим сервісом можуть скористатися багато столичних виробничих підприємств, у процесі роботи яких залишається чимало металовиробів, які потребують якнайшвидшої утилізації. Також актуальними наші пропозиції є для різних будівельних організацій, адже досить часто їм потрібно в максимально короткий термін звільнити ту чи іншу площадку для проведення будівельно-монтажних робіт.

Налагоджений нами прийом і вивезення металолому сприяє розвитку вторинного виробництва в нашій країні, що важливо для стимулювання економічного зростання. Щоб замовити вивезення брухту, зателефонуйте нам за вказаними на сайті номерами телефонів. Наші висококомпетентні менеджери проінформують вас щодо актуальних розцінок на дані транспортні послуги, а також підберуть для вас автотранспорт відповідної вантажності.