Швидке вивезення металобрухту в Києві та області

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 3,5 3,2
До 5т. 3,0 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Здати той чи інший металевий лом (наприклад, прийом алюмінію) зараз можна у велику кількість спеціалізованих приймальних пунктів, які займаються збором і утилізацією цієї вторинної сировини. Дуже зручною послугою сьогодні є швидке вивезення металобрухту в Київській області безпосередньо з об'єкта клієнта. Такий сервіс надає наша компанія на найпривабливіших умовах. У нас в наявності є надійний автотранспорт різної вантажності, який дозволяє в будь-який момент здійснити оперативне вивезення металобрухту, ціна якого на сьогодні є у нас дуже високою.

Вивезення брухту металу - ціна в Києві

Відоме вітчизняне підприємство Metallic пропонує своїм клієнтам вивезти чорний або кольоровий металопрокат власним автомобільним транспортом. Ми працюємо по всій Київській області. Необхідно відзначити, що наша компанія завжди готова до співпраці не тільки з великими постачальниками вторсировини, але і з кожним пересічним громадянином нашої країни, бажаючим дорого здати метал з вивезенням. Ціна тих чи інших вживаних металевих виробів у нас однаково вигідна в обох вищеназваних випадках.

Швидке вивезення металобрухту в Києві та області - Metallic

Чому співпрацювати з нашою компанією вигідно:

  • Висока ціна металобрухту.
  • Можливість швидкого вивезення вторсировини.
  • Відмінні пропозиції щодо довгострокового партнерства.

Так що якщо вас цікавить вивезення чорного металу або виробів, що являють собою кольоровий металопрокат, в місті Києві, обов'язково звертайтеся в наш столичний пункт прийому металобрухту. Ми раді кожному новому клієнту.