Здача макулатури в спеціалізовані пункти

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 3,5 3,2
До 5т. 3,0 3,0
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 0,5 0,5

Сдача макулатуры в специализированные пункты Здача макулатури в спеціалізовані пунктиВо багатьох містах нашої країни активно налагоджується процес прийому макулатури, який проводиться спеціальними організаціями. Подібні підприємства намагаються налагодити оперативну переробку цієї сировини, щоб такі відходи не забруднювали райони вашого міста і при цьому приносили користь. Здача макулатури в спеціалізовані пункти здійснюється цілий рік, а ціна представлених матеріалів залежить від того, в якому саме обсязі ви пропонуєте купити у вас паперові вироби.

Як правило, існує певний набір умов і правил, згідно з якими і відбувається прийом макулатури різними організаціями. Ціна варіюється в залежності від того, відсортована чи папір, чи є непаперового сміття, чиста вона та інше. Практично кожен сучасний пункт здачі макулатури вимагає від своїх клієнтів, щоб вся продукція була акуратно перев'язана спеціальними мотузками і нитками, за допомогою яких товар зручно переносити з одного місця в інше.

Куди можна здати макулатуру: пункти прийому даної сировини

Якщо у вас вдома накопичилися величезні стопки старих газет, журналів або книг, які вже зачитані буквально «до дірок», їх можна з легкістю відносити на відповідні пункти і отримати за це певну грошову суму. Однак далеко не всі знають, де здати макулатуру і до кого варто звертатися за допомогою.

У кожному місті нашої країни є власний пункт прийому макулатурної сировини. Купівля макулатури, ціна якої за 1 кг вас обов'язково приємно здивує, здійснюється на взаємовигідних умовах для обох сторін. Саме тому щороку кожен третій громадянин нашої країни здає близько 100 кг непотрібних паперових виробів за привабливою ціною.