Вивіз металобрухту в Києві та Київській області

Цена г. Киев (грн/кг) г. Васильковпгт. Калиновка (грн/кг)
Прием черного металлолома: От 10т. Цена договорная Цена договорная
От 5т. 6,3 5
До 5т. 5,7 - 6,2 5
Прием цветного металлолома: - Медь Цена договорная Цена договорная
- Алюминий Цена договорная Цена договорная
- Латунь Цена договорная Цена договорная
Стружка 1,5 0,5

Останнім часом все більше визнання завойовують компанії, що займаються купівлею металобрухту. Погодьтеся, в наше життя міцно входять нові технології, тому застарілі конструкції і механізми доводиться утилізувати і переробляти. Ця галузь стрімко розвивається ще й завдяки тому, що дає можливість використовувати вторинну сировину, яке дозволяє істотно економити на виробництві, а разом з тим робить позитивний вплив на екологічну обстановку.

Металевий брухт може бути найрізноманітніших видів: від найбільш поширеного брухту чорних металів (залізний, нержавіючий, чавунний), кольорових (мідний, алюмінієвий, свинцевий) до брухту дорогоцінних металів, і саме він покриває велику частку потреб в металевому сировину, адже, як відомо металеві руди - це невосполняемое природне викопне.

Дуже зручною є така послуга як транспортування металопродукції з пункту А в пункт Б. Наша компанія здійснює оперативне вивезення металобрухту в Києві на самих прийнятних для клієнтів умовах.

Професійний підхід до поставлених завдань

Для приватних осіб в більшості випадків здача металобрухту не представляє особливих труднощів, так як габарити здається металевого брухту не такі великі, а для підприємств, особливо що займаються металообробкою, здача металобрухту є важливою і важкоздійснюваним завданням. На даний момент існує велика кількість пунктів прийому металобрухту, правда, працюючи в даній галузі, варто знати структуру і підводні камені. Найчастіше доставка вантажу до місця переробки обходиться мало не дорожче, ніж виручка від його здачі. Ще однією гострою проблемою є демонтаж старих конструкцій, для здійснення яких слід викликати спеціальну техніку.

Кваліфікована допомога фахівців від демонтажу до поставки

Якщо ви станете нашим клієнтом, то вивіз металобрухту буде відносно простій і доступній завданням. Наша компанія постаралася вирішити подібні проблеми, що виникають, для того щоб зробити співпрацю зручним і взаємовигідним. Для вивезення металобрухту, будь то чорний або кольоровий метал - ми надамо всіляку допомогу, надавши свою техніку.

Крім цього, ми зможемо надати послуги з демонтажу, так що вам більше не доведеться шукати відповіді на запитання про пошук додаткових коштів. Працюючи з нами, ви отримаєте максимально швидку кваліфіковану допомогу в демонтажі, вивезення та продажу металобрухту. Найбільш актуально це для тих, кому необхідно очистити територію від металевого сміття в найкоротші терміни. Крім якісної роботи ви, безсумнівно, отримаєте певну прибуток.

Прийом металобрухту в Києві